«Львівводоканал» купив прилади обліку води вдвічі дешевше ніж полтавські колеги

ЛКП «Львівводоканал» 22 вересня уклало угоду з київським ТОВ «ІН-ПРЕМ» на закупівлю 933 комплектів загальнобудинкових лічильників води з радіомодулями та 5 терміналів збору даних. На загальну суму : 7,47 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Водоканал закупив лічильники марки Sensus словацького та німецького виробництва для труб різного діаметру, а саме – 854 комплекти лічильників для водопровідних труб з номінальним діаметром від 15 до 40 мм, 79 промислових турбінних лічильників для труб з номінальним діаметром 50 мм і 5 терміналів для збору даних від цього ж виробника. Замовлені 854 комплекти повинні складатися із самих лічильників, технічної документації до них, радіомодулів PulseRF HRI-A3 з робочою частотою 868 МГц та автономним живленням.

Найдорожчий комплект – лічильник Sensus 420PC на трубу з номінальним діаметром 40 мм з радіомодулем PulseRF HRI-A3, гайками, прокладками та штуцерами, коштуватиме «Львівводоканалу» 7,45 тис. грн за штуку без ПДВ. Приблизно такою ж є ціна цього лічильника і згідно з прайсом словацького продавця.

У грудні 2016 р. «Львівводоканал» вже купував у ТОВ «ІН-ПРЕМ» лічильники, проте інших моделей. Єдиним винятком є промислові турбінні лічильники з вбудованим радіомодулем Sensus MeiStreamRF 50/50, які купили тоді і купують зараз. У грудні минулого року вони коштували дешевше: 10,22 тис. грн за штуку без ПДВ, а тепер – 10,98 тисю грн  Що, ймовірно, зумовлено знеціненям гривні відносно євро.

Термінали для збору даних SIRT, що працюють на частості 868 МГц, «Львівводоканал» отримає за ціною у 28, 48 тис. грн за штуку без ПДВ.

Цікаво, що у січні 2017 р. один такий термінал «ІН-ПРЕМ» продало «Кременчукводоканалу» за 79,8 тис. грн з ПДВ. У Словаччині такий термінал коштує 695 євро, тобто приблизно 21, 55 тис. грн.

Єдиним конкурентом на торгах від Львівського водоканалу у ТОВ «ІН-ПРЕМ» було ТОВ «НВП «Центр енергообліку», так само з Києва. Під час аукціону фірми не знижували своїх цін. Ціна, запропонована переможцем, була лише на 21, 5 тис. грн нижчою від ціни конкурента. Засновником ТОВ «ІН-ПРЕМ» є сумчанин Олег Лукаш.

До аукціону не допустили ТОВ «Теплосвіт-Львів», що належить мешканцям села Зубра (Пустомитіський район) – Оксані Шкутяк та Анатолію Шкутяку. Тендерний комітет «Львівводоканалу» забракував пропозицію через відсутність у пакеті документів двох довідок.