Дорогу до пункту пропуску в Угринові ремонтуватиме фірма, що видавала вживані труби за нові

27 Вересня 2017

Cлужба автомобільних доріг у Львівській області уклала 22 вересня з ПП «МП Сантехмонтаж» договір на поточний середній ремонт дороги Угринів – Старгород у Сокальському районі, що веде до пункт пропуску «Угринів-Долгобичув». Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Сума договору 944 тис. грн. За ці гроші на усіх шести кілометрах дороги, згідно з технічною специфікацією, до 31 грудня цього року мали б провести планування узбіч автогрейдером, на окремих ділянках – ямковий ремонт ін’єкційно-струменевим методом, а на інших – ямковий ремонт гарячою асфальтобетонною сумішшю товщиною 5 см з розламуванням та без розламування старого покриття.

З цих 944 тис. грн на ремонт 500 тис. грн виділили зі свого бюджету Хоробрівська сільська рада, якій підпорядковане село Угринів. Інші джерела фінансування будуть визначені окремою додатковою угодою до договору.

Єдиним конкурентом у ПП «МП Сантехмонтаж» було ПП «ДАКО Плюс», яке контролюють народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі. Під час аукціону фірми не знижували своїх цін. До слова, ціна, запропонована переможцем, була лише на 787 грн нижчою від ціни «ДАКО Плюс».

ПП «МП Сантехмонтаж» з Нововолинська бере участь у публічних закупівлях ще з 2000-х років. Раніше, підприємство займалося реконструкцією та будівництвом теплових мереж, реконструкцією водозаборів та водопровідних мереж, ремонт доріг, вулиць, а також приміщень комунальних і державних установ.

З початку 2017 року фірма уклала 40 угод на суму 11,35 млн грн, з них 21 угоду підприємство підписало з місцевими замовниками, підпорядкованими Нововолинській міській раді. Цікаво, що засновник та директор ПП «МП Сантехмонтаж» Анатолій Коптюк в інтерв’ю інтернет-виданню «Буг» розповів, що міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков є його сусідом з дитинства.

Разом з тим, 8 червня поточного року щодо службових осіб «МП Сантехмонтаж» було відкрито кримінальне провадження Нововолинським міським судом за ознаками злочину, передбаченого ч. 2. ст. 191 КК (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Слідчі місцевого відділення поліції під час досудового розслідування встановили, що службові особи ПП «Мале підприємство Сантехмонтаж» під час виконання робіт з реконструкції теплової мережі в місті Нововолинськ «здійснили розтрату бюджетних коштів», використовуючи замість нових труб з попередньою ізоляцією старі».

На місцевих виборах 2015 року власник підприємства Анатолій Коптюк балотувався до Волинської обласної ради від БПП «Солідарність».

Широко відомим Коптюк став ще у 2013 року, коли за повідомленням ІА «Волинські новини», у липні 2013 р. Коптюк кілька разів вдарив місцеву громадську активістку та журналістку Наталію Камишнікову, яка чинила опір демонтажу бетонних плит навколо пам’ятника воїну-прикордоннику та Вічного вогню у Нововолинську. Демонтажем цих плит займалося ПП «МП Сантехмонтаж». За словами Камишнікової, робітники, виконуючи команду Коптюка, спробували покласти одну з плит на її ногу.