Інспектор львівської податкової купила Lexus на литовських «бляхах»

01 Вересня 2017

Тереза Мельник, старший державний ревізор-інспектор відділу перевірок фінансових операцій управління аудиту ГУ ДФС у Львівській області, 28 серпня оприлюднила на сайті НАЗК інформацію про придбання нею автомобіля Lexus NX 2015 року випуску.

Згідно з цією інформацією, власницею автомобіля вона стала за два тижні до цього – 14 серпня. Lexus NX вона придбала у литовської компанії «Autodemas» лише за 226,7 тис. грн.

Lexus NX (зображення www.kyiv-west.lexus.ua)

Автомобілі Lexus NX 2015 року випуску продають за ціною від 800 тис. грн до 1,2 млн грн.

Водночас, згідно з реєстром МВС, Мельник Тереза з 2015 року володіє лише автомобілем Lexus RX 350 2007 року випуску, який вказаний в її декларації про доходи. Її чоловік користується автомобілем Audi A6 2013 року випуску, який належить адвокатському об’єднанню «Павленко і партнери».

Також, згідно з її е-декларацією за 2016 рік, Терезі Мельник належить квартира у Львові площею 92,9 кв. м, 25% львівської квартири площею 75 кв. м, а її чоловік Юрій Мельник, який є депутатом ЛМР від політичної партії Об’єднання «Самопоміч» та головою фракції, володіє двома ділянками та житловим будинком площею 286,6 кв. м у Липниках в 15 кілометрах від Львова і нежитловим приміщенням у Львові на майже 313 «квадратів».

За 2016 році Тереза Мельник задекларувала 66,1 тис. грн зарплати, її чоловік Юрій Мельник – 1,4 млн грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 0,5 млн грн позики та 37,6 тис. грн зарплати від АО «Павленко і партнери». Чоловік має на рахунках в банку понад 1 млн грн та готівкою 15 тис. доларів.

Юрію Мельнику, вказано в декларації, належав 1% ТОВ «ТБ Сад», 12,5% АО «Павленко і партнери» та 33% ТОВ «Кооператори» (вже не є власником).

Нагадаємо, Сергій Мальков, працівник відділу оперативного супроводження адміністрування ПДВ офісу великих платників податків ДФС у місті Львові, який перебував у декретній відпустці по догляду за дитиною, весною 2017 року придбав автомобіль Maserati Ghibli S Q4 у тієї ж у литовської компанії «Autodemas».

P.S.

У коментарі ZAXID.NET Тереза Мельник пояснила, що низька вартість і відсутність в реєстрі не пов’язана з литовською реєстрацією.

«Цей автомобіль придбаний у Литві. Його вартість зумовлена тим, що він був пошкоджений. Автомобіль не є на литовській реєстрації. Автомобіль був розмитнений в Україні, зараз перебуває на тимчасовій реєстрації. Після ремонту він буде поставлений на реєстрацію», – повідомила Тереза Мельник.