Начальник комунального підприємства уклав угоду зі своїм найманим працівником

09 Серпня 2017

Стрийський міський комбінат комунальних підприємств 4 серпня уклав договір з ТОВ «Комунальник 1» на перешарування міського сміттєзвалища. Сума угоди становить 1,23 млн грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель Prozzoro.

Згідно з технічним завданням, переможець здійснить перешарування відходів  шаром ґрунту для безпечного зберігання та захоронення сміття.

Учасники торгів, ТОВ «Комунальник 1» та приватний підприємець Шаген Саргсян, під час аукціону не торгувались, тож початкові і кінцеві пропозиції з різницею лише в 3,3 тис. грн залишились незмінними.

Згідно з договірною ціною, основними витратами переможця торгів стане експлуатація автомобілів — 772 тис. грн, в той час як витрати на зарплату становлять 3,5 тис. грн, а прибуток 5,3 тис. грн, що становить 0,28 та 0,42% від суми контракту відповідно.

Як можна помітити з реквізитів договору, замовник робіт та виконавець працюють в одному будинку.

Крім того, власник ТОВ «Комунальник 1» Андрій Іськів є керівником ТОВ «Євроасфальт», яке належить керівнику Стрийського міського комбінату комунальних підприємств Василю Васьковичу. Сам Васькович раніше володів 90% у статутному фонді «Комунальник 1». У своїй е-декларації за 2016 рік він вказує, що працює на цій приватній фірмі механіком.

Ці компанії вже неодноразово згадувались в матеріалах «НГ. Львів». Директор стрийського міського комбінату неодноразово укладав договори з цією компанією, а також замовляв послуги у приватного підприємця, який має мобільний номер телефону його доньки.

Згідно з Prozorro, загалом «Комунальник 1» з початку 2017 року отримав від комбінату замовлень на майже 3,5 млн грн.