Суд призначив заставу у розмірі 80 тисяч директору училища, який вимагав 10% відкату у підприємця

04 Серпня 2017

Слідчий суддя Шевченківського районного суду Львова обрала для директора Вищого професійного училища №29 Львова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 26 вересня цього року включно з альтернативою внесення застави у розмірі 80 тис. грн. Про це стало відомо з ухвали суду від 30 липня, яку оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень 2 серпня.

Згідно з ухвалою, директор училища 10 липня цього року у службовому кабінеті повідомив приватному підприємцю, що укладення договору купівлі-продажу техніки між нею та навчальним закладом можливе тільки за умови передання йому неправомірної вигоди в сумі 4600 грн. Причому вартість техніки становила 46296 грн.

Приватний підприємець мала перерахувати і врезультаті перерахувала 10% відкату на картковий рахунок у «ПриватБанку», який належить дружині директора.

Згідно з інформацією на сайті пошуково-аналітичної системи 007, училище придбало телевізор Samsung та комп’ютерну техніку.

29 липня директорові училища оголосили про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Згідно з YouControl, керівником Вищого професійного училища №29 є Роман Стецький. В училищі «НГ. Львів» повідомили, що він перебуває у відпустці.