Депутат Львівської облради Демчина відремонтує 17 км дороги за понад 83 млн грн

04 Липня 2017

Служба автомобільних доріг у Львівській області 27 червня 2017 року уклала договір на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка – Бузька – Бібрка з приватним підприємством «Рома» за 83,17 млн грн грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Ремонт проводитимуть до кінця 2017 року на ділянках км 63+398 – км 76+998, км 80+209 – км 83+500 Львівської області. Тобто загалом відремонтують 17 км доріг, відтак вартість ремонту 1 км становитиме 4,92 млн грн. У структурі витрат заявлено прибуток підприємства у сумі 187,2 тис. грн, а заробітна плата працівників складатиме 948,19 тис. грн.

Участь у торгах, окрім переможця, взяли ТОВ «Онур Конструктіон Інтернешнл» та ТОВ «Автомагістраль-Південь», які запропонували ціну у 88,71 та 88,79 млн грн відповідно. Протягом всіх трьох раундів аукціону жодна з фірм не змінила своєї першопочаткової пропозиції.

Пропозиції ТОВ «Торі-Буд» з Луганської області були відхилені замовником через те, що підприємство не подало у складі пропозиції підтверджень про безперебійне постачання асфальтобетону від виробника суміші у Львівській області, а також не подало інформації про «наявність (відсутність) антикорупційної програми чи наявність уповноваженого з реалізації антикорупційної програми».

Фірма оскаржила таке рішення тендерного комітету. У своїй скарзі стверджувало, що відхилення неправомірне, оскільки договір про постачання асфальту у поданих документах був. А щодо «антикорупційної програми», то згідно із скаргою «Торі-Буд», жоден із учасників не подав такого документу. Щоправда, скаргу так і не розглянули, оскільки, згідно з законодавством, для розгляду скарги Антимонопольним комітетом України скаржник повинен заплатити 5 тис. грн, а «Торі-буд» цього не зробило.

Власником та директором ПП «Рома» є депутат Львівської обласної ради від БПП «Солідарність», мешканець міста Рава-Руська Роман Демчина.