Депутат Новоявоворівської міськради проведе капремонт кількох покрівель в місті за понад 780 тис. грн

28 Квітня 2017

КП «Новояворівськжитло» 25 квітня замовило ТОВ «Явірбудконсалтинг» роботи з капітального ремонту покрівель житлових будинків №9, 15 та 19 (5-6 під’їзди) на вул. Вербицького, а також №14 (2-3 під’їзди) на вул. Шевченка загальною вартістю 503 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, підрядник має завершити ремонтні роботи до 30 вересня 2017 року.

Зауважимо, що це друга спроба КП «Новояворівськжитло» провести капремонт покрівель цих будинків. У листопаді-грудні 2016 комунальне підприємство замовляло ТОВ «Явірбудконсалтинг» аналогічні роботи, однак угоди розірвали за згодою сторін з формулюванням «у зв’язку з неможливістю виконання робіт». Тодішня сумарна вартість підрядів становила 755 тис. грн.

За інформацією порталу E-Data, комунальники встигли перерахувати на рахунки підрядника частину вартості робіт – 276,9 тис. грн. Таким чином, загальна вартість капремонту покрівель, включно з раніше внесеними та закладеними у нових угодах коштами, становить 780 тис. грн, що на 25 тис. грн більше первинної вартості робіт.

Новояворівське ТОВ «Явірбудконсалтинг»(ТОВ «ЯБКО») зі «статутником» 5 тис. грн зареєстроване у грудні 2015 року. Одноосібним власником фірми є Орест Червоний – депутат Новояворівської міської ради, член та перший кандидат у списку БПП на місцевих виборах 2015 року. У минулому скликанні ради представляв ВО «Батьківщина».

Орест Червоний також відомий як помічник Ярослава Дубневича у (VII скликанні ВРУ) та помічник бютівця Степана Курпіля (у VI скликанні ВРУ).

Додамо, що депутатом Новояворівської міськради є і брат Ореста Червоного – Роман Червоний. Він також є членом БПП. В округ Романа Червоного входить будинок №14 на вул. Вербицького, покрівлю якого ремонтуватиме ТОВ «ЯБКО».