Два підприємці з одного кубла позмагались за 4-мільйонне замовлення від військової академії на дорогу рибу

18 Квітня 2017

Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного 7 квітня уклала угоду на закупівлю риби з приватним підприємцем Ярославом Гребінем на суму майже 3,8 млн грн. Академія замовила 4 тонни хека, майже 2 тонни філе сьомги та понад 6 тонн тушок сьомги. Про це повідомляє система електронних закупівель «Prozzoro»

Згідно з підписаною угодою, вартість хека становитиме 140 грн/кг, тушки сьомги та філе сьомги ‒ 376 і 500 грн/кг відповідно. За даними оптового ринку «Шувар» станом на 10 квітня 2017 року ціни відповідають ринковим.

Конкуренцію Гребіню склав підприємець Тарас Холявка. Його пропозиція була дешевшою аж на 414 тис. грн  і становила 3,34 млн грн. Утім її відхилили, адже він не надав усіх документів, а саме  відсутні документи стосовно санітарно-епідеміологічної обробки автомобіля.

Також на торгах Холявка надавав рекомендації про свою роботу від ТОВ «Родина», яке належать Тетяні Федик, у якої він також працює директором у ТОВ «ФМ Груп».

Переможець торгів Ярослав Гребінь надав позитивні відгуки про співпрацю з ТОВ «Берегиня-Львів», власником якої також є згадана вище Тетяна Федик. Окрім цього, він орендує транспорт у її компанії «Родина».

Також в кінці 2016 року на інших торгах академії Холявка у якості директора «ФМ Груп» надавав відгук про роботу з підприємцем Ярославом Гребінем.

Гребінь та Холявка не вперше «конкурують» на торгах від академії. Наприклад, нещодавно вони зустрілися на торгах академії із закупівлі рису, борошна та сухих сніданків. Перемога навпаки дісталася Тарасу Холявці, який підписав договір на майже 3 млн грн. Його пропозиція була дешевшою, ніж у конкурента на 0,001%

Нагадаємо, що у торгах академії на соуси та приправи Тарас Холявка конкурував з ТОВ «Родина», надавши з великого переліку необхідних документів лише витяг і виписку.