Керівник Стрийського комбінату віддав замовлення на 730 тисяч фірмі свого менеджера

04 Квітня 2017

Стрийський міський комбінат комунальних підприємств підписав угоду з ТОВ «Комунальник 1» на прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів за понад 731 тис. грн.

Переможець має надати спецтехніку (самоскиди, бульдозери, автогрейдери тощо) з персоналом на визначену кількість годин для проведення очисних робіт у місті Стрий. Ціна за годину послуги коливатиметься від 226 до 382 грн залежно від техніки.

Учасники торгів, ТОВ «Комунальник 1» і КП «Комбінат міського господарства» під час аукціону не торгувались і не знижували ціни, тож початкові і кінцеві пропозиції становили 731 тис. грн і 735,5 тис. грн відповідно.

Договір між Стрийським міським комбінатом комунальних підприємств і «Комунальником 1» підписали 20 березня 2017 року. Обидва підприємства розташовані за однією адресою.

Крім того, власник ТОВ «Комунальник 1» Андрій Іськів є керівником ТОВ «Євроасфальт», яке належить керівнику Стрийського міського комбінату комунальних підприємств Василю Васьковичу. Сам Васькович раніше володів 90% у статутному фонді «Комунальник 1».

Згідно з Prozorro, загалом «Комунальник 1» з листопада 2016 року отримав від комбінату замовлень на понад 1 млн грн.