Волинський митник їздить на позиченому BMW X5 і живе у квартирі друзів

24 Січня 2017

Олександр Оникійчук (фото Конкурент)

Начальник митного поста «Устилуг» Волинської митниці ДФС Олександр Оникійчук не володіє жодною нерухомістю і транспортними засобами, однак безкоштовно користується чужим автомобілем та житлом.

Згідно з його е-декларацією за 2015 рік, єдина нерухомість в сім’ї належить його синові Максиму Оникійчуку – квартира у Вінниці площею 73,6 кв. м. Також дружина митника Олена Оникійчук володіє Toyota Auris 2011 року випуску.

Водночас син Олександра Оникійчука Максим оприлюднив в Instagram відео, де він їздить на білому BMW з підписом: «Папуля дал полетать».

Нині BMW X5 2012 року випуску коштує приблизно 1-1,3 млн грн

У коментарі «Наші гроші. Львів» Олександр Оникійчук пояснив, що BMW X5 2012 року випуску належить його другові. За його словами, у робочі дні він користується службовим автомобілем, а у вихідні друг Олександр Румянцев дає своє авто. Факт користування чужим BMW X5 жодним чином не відображено в е-декларації митника. Водночас в реєстрі МВС, який наразі працює в тестовому режимі, не вдалось знайти жодного Олександра Румянцева (у тому числі Рум’янцева), який би володів BMW X5.

Після звернення за коментарем Максим Оникійчук закрив свій профіль в Instagram.

Також Олександр Оникійчук пояснив, що у Володимир-Волинському він живе у квартирі, яку безкоштовно надали друзі. Їх ім’я він назвати відмовся.

За 2015 рік Олександр Оникійчук задекларував 66 тис. грн заробітної плати на митниці, його син – 9,6 тис. грн стипендії, а дружина – 47,4 тис. грн зарплати від Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Незважаючи на доволі невисокі доходи, згідно з реєстром МВС, 24 грудня 2016 року Олена Оникійчук стала власницею Toyota Corolla 2016 року випуску, ціни на які стартують від 485 тис. грн.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»