Миколаївську церкву у Львові захистять від блискавок за 3,5 млн грн

15 Грудня 2016

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради 13 грудня 2016 року уклало угоду про капітальний ремонт храму св. Миколая (Миколаївська церква) на вулиці Б. Хмельницького, 28 з Колективним підприємством «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів за 3,49 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Основні реставраційно-ремонтні роботи відбудуться на даху храму та дзвіниці. Тут не лише проведуть заміну крокв, але здійснять роботи з вогнезахисту. Згідно з технічною документацією, храм обладнають системою блискавкозахисту. Крім того, буде проведено ремонт дощової та дренажної каналізації. До кінця року проведуть лише 30% робіт, решта – наступного року.

Єдиним конкурентом переможця на тендерів від міського управління виступило ДП «Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут «Укрзахідпроектреставрація», яке запропонувало ціну лише на 5 тис. грн вищу. Варто зазначити, що в результаті аукціону ціна на проведення робіт загалом знизилась на майже 200 тис. грн від початкових пропозицій.

Засновником КП «Центр комплекс» є Львівська обласна асоціація інвалідів всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Кінцевими бенефіціарними власниками зазначено львів’ян Василя Дашкевича, Юрія Погоріляка та Леоніда Тарасенка.

Підприємство активно працює як на ринку реставраційних робіт (реставрація Музею Пінзеля у Львові, Жовківського замку, приміщення Львівської обласної ради на вул. Винниченка), так і на ринку ремонту сучасних будівель (ремонт садочків, шкіл тощо).