Компанії з одного «кубла» розіграли торги райлікарні на закупівлі карети швидкої допомоги вартістю майже 600 тис. грн

01 Грудня 2016

Золочівська центральна районна лікарня за результатами відкритих торгів замовила ТОВ «Радіал-Україна» санітарний автомобіль вартістю 592 тис. грн. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Йдеться про карету швидкої допомоги АС G-32214 ШДТ на базі російської марки ГАЗ, яку переможець торгів ТОВ «Радіал-Україна» зобов’язаний поставити лікарні-замовнику до 20 грудня 2016 року.

Єдиним конкурентом на закупівлі виступило іноземне підприємство «АІС-Полтава», зареєстроване на Сергія Труша та Андрія Цюрюпа. Фірма входить в групу компаній «АІС», яку пов’язують з нардепом Дмитром Святашем (раніше – «Партія регіонів», зараз – «Відродження») та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим.

ТОВ «Група компаній “АІС”» прописане на пров. Балтійському, 20. За цією ж адресою раніше знаходилось ТДВ «Гармонія», на яке зареєстрована фірма-переможець торгів ТОВ «Радіал-Україна».

Кінцевим бенефіціаром «Радіал-України» є харків’янин Владислав Куліков. Він же раніше керував ПІІ «Автоінвестстрой-Брок» та ТОВ «АІС-Моторс», які входять в уже згадувану групу компаній «АІС».

За даними Prozorro, протягом серпня-листопада цього року ТОВ «Радіал-Україна» взяло участь у 96 тендерах. На 81 з них конкурувало з ІП «АІС-Полтава». Перемогу фірма отримала на 57 закупівлях загальною вартістю 64,52 млн грн.