Капремонт дев’яти кілометрів дороги від Сокільників до Пустомит коштуватиме 162 мільйони

16 Листопада 2016

Служба автомобільних доріг у Львівській області за результатами відкритих торгів замовила капітальний ремонт дев’яти кілометрів дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі за 162,3 млн грн у ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

У розрахунку на кілометри вартість капремонту становитиме майже 18 млн грн/км. Для прикладу,  Служба автомобільних доріг у Львівській області у жовтні цього року замовляла капремонт дороги Р-40 (Рава – Руська – Яворів – Судова Вишня) по 11,1 млн грн/км та Т-14-25 (Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка – Бузька – Бібрка) – по 12,9 млн грн/км.

Ділянка, яку ремонтуватимуть, починається далі, за кільцевою дорогою Львова, від Сокільників через Малечковичі, Наварію, і до Пустомит.

remont

Техзавданням передбачено демонтаж існуючих знаків, огорож, звалювання дерев і корчування пнів, розбирання дорожнього полотна, тротуарів, автопавільйонів, ремонт існуючих водоперепускних труб, перевлаштування газопроводів, укріплювальні роботи, ремонт опор моста через р. Щирка, їх антикорозійний захист, улаштування присипних узбіч, влаштування водовідводу, встановлення світлофорів та багато іншого.

Згідно з договором, ремонт планують завершити у 2017 році.

Єдиним конкурентом «Онуру» виступило одеське ТОВ «Автомагістраль-Південь», чия кінцева пропозиція була дорожчою за переможну на понад 600 тис. грн. До речі, пропозиція «Онуру» в ході аукціону з первинної до остаточної була знижена лише на 1,2%.

Власниками «Онур Конструкціон Інтернешнл» є громадяни Туреччини Онур та Ісхан Четінджевізи (99,77%), а також львів’янин Олег Фаріон (0,23%).