Фірма колишнього «опера», створена три місяці тому, отримає 822 тис. грн за ремонт дороги в Дрогобичі

07 Жовтня 2016

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради замовив капітальний ремонт дороги на вулиці Ковальська за понад 822 тис. грн у ПП «Біолбуд». Відповідний звіт про договір опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro 5 жовтня.

Дорогу ремонтуватимуть від вул. Шевська до буд. №4 по вул. Ковальська в Дрогобичі. Строк дії договору – до кінця року.

Згідно з інформацією в Prozorro, договір підписали ще 29 серпня, однак звіт опублікували лише зараз. Фірма «Біолбуд» була зареєстрована 15 липня цього року, відтак це замовлення їй дісталося вже через 1,5 місяці після реєстрації. Згідно з порталом ЄДата, вже 1 вересня «Біолбуд» було перераховано майже 247 тис. грн авансу за ремонт дороги.

Власником ПП «Біолбуд» є Олег Білас, який раніше працював старшим оперуповноваженим карного розшуку лінійного відділення в аеропорту Залізничного райвідділу міліції.

Як повідомляли «НГ. Львів», фірми його сестри та дружини «Плас» та «Плис» у вересні «розіграли» торги на облаштування громадського простору на вул. Миколайчука у Львові за 2,8 млн грн.

У червні цього року людина на ім’я Олег з мобільним телефоном, що повністю відповідає контактному ПП «Біолбуд», продавала білий Субару Форестер 2012 року випуску за 486 тис. грн.

subaru

Даний автомобіль не був вказаний у його декларації за 2014 рік.

dekl

Згідно з реєстром МВС, у липні цього року Олег Білас придбав новий Kia Sportage, ціни на які стартують від 536,8 тис. грн.

kia