Казарми для військових відремонтує улюблена фірма Західного ТКЕУ за понад 14 млн грн

16 Вересня 2016

Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління уклало угоду капітальний ремонт казарми у місті Теребовля (Тернопільська область) з ТОВ «Ферозіт» на суму 14,4 млн грн. Про це повідомляється в системи публічних закупівель Prozorro.

Згідно з угодую, яку підписали Західне ТКЕУ та ТОВ «Ферозіт» 14 вересня 2016 року ремонт повинні закінчити до 1 вересня 2017 року.

З початку року це вже третя угода з ТОВ «Ферозіт», яку уклали військові. Як повідомляли «Н.Г.Львів» у лютому поточного року фірма отримала підряд на 8,4 млн грн для реконструкції приміщення під готель, а 29 серпня – на будівництво навчального корпусу у смт. Старичі за 20,3 млн грн. Крім того з листопада 2015 року фірма будує для військових житлови й будинок на 40 квартир у Стрию за 11,64 млн грн.

Власниками фірми є Володимир Домащук (22%) та Михайло Потій (78%). Вони також ділять ТОВ «Ферозіт-Альфа», ТОВ «Фенікс ЛТД», ТОВ НВП «Геліос», мають контрольні частки у ТОВ «Ферозіт Вінд Енерджі», ТОВ «Ферозіт-Буд», ТОВ «Ферозіт-Глібовичі», ТОВ «Біо-Альтернатива».