Участь львівського аеропорту у форумі в Кракові коштуватиме майже ₴323 тис.

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» 20 квітня цього року підписав контракт з «UBM UK Limited» («Routes»), згідно з яким аеропорт заплатить майже $12,7 тис. (за курсом НБУ ₴323 тис. на дату укладення) за участь у Регіональному європейському форумі з розвитку авіамаршрутів, який проходив у Кракові (Польща) 23-26 квітня цього року. Про це стало відомо із сайту публічних закупівель Prozorro, пише ZAXID.NET.

Згідно з контрактом, за ці гроші компанія забезпечить участь трьох представників аеропорту у форумі, дасть 3 значки учасників та супутні матеріали.

У вартість не входять витрати на проживання в готелі, харчування та квитки.

«Routes Europe» – щорічний Європейський регіональний форум розвитку авіаційних маршрутів. Його відмінність від традиційних галузевих заходів полягає в проведенні запланованих ділових зустрічей формату B2B, що дозволяє встановити нові та закріпити існуючі ділові контакти в галузі. Організатор форуму – компанія «Routes» була заснована в 1995 році. Основною діяльністю компанії є організація міжнародних і регіональних авіаційних форумів. «Routes» є дочірньою компанією «UBM Aviation».