Тендер львівських трунарів “розіграв” “Авіас” Коломойського і його менеджер

28 Січня 2016

Львівське комунальне підприємство “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг” за результатами відкритих торгів замовило бензин марки А-92 та дизельне паливо у ТОВ “Торговий Дім “Авіас”. Загалом 137,5 тис. л за понад 2,35 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Ціна за одиницю товару становитиме: бензин марки А-92 – 17,23 грн, дизпаливо – 15,47 грн.

Пропозиції двох учасників, ПП “ОККО-Бізнес Контракт” і ТОВ “Торгівельна компанія “Манго Трейд”, було відхилено, оскільки вони не подали розрахунок ціни пропозиції конкурсних торгів. Пропозиція “Манго Трейд” була найдешевшою.

А тому єдиним конкурентом на торгах “Торгового Дому “Авіас” було ТОВ “Сакура Вест” зі “статутником” в тисячу гривень.

Цю фірму зареєстрували лише у червні 2015 року. Єдиним власником є Наталія Залужна. У 2013 році людина з таким же ім‘ям представляла ТОВ ВТФ “Авіас” на тендерах.

Окрім того, як контактну адресу під час тендерів ВТФ “Авіас” вказував проспект Червоної Калини, 62А у Львові. Такою раніше була і юридична адреса “Сакура-Вест”. Тепер фірма змінила прописку на Харків, однак у своїх конкурсних пропозиціях продовжує вказувати вищезгадану львівську адресу.

Під час місцевих виборів 2015 року Наталія Залужна балотувалася до Львівської міськради від партії “УКРОП” Ігоря Коломойського.