Першу у Львові зупинку громадського транспорту з туалетом побудує «улюблена» фірма районних чиновників

22 Вересня 2015

Шевченківська райадміністрація Львівської міськради уклала угоду на облаштування зупинки громадського транспорту біля ринку «Галицьке перехрестя» з ПП «Альфабудсервіс» за 3,39 млн грн, повідомляється у Віснику державних закупівель.

Зупинка буде розташована на вул. Б. Хмельницького, 271-275. Облаштувати її планують до кінця поточного року. Згідно з документацією конкурсних торгів, тут передбачено встановлення шести унітазів та трьох пісуарів. Передбачено також виконання решти будівельних та сантехнічних робіт для облаштування зупинки зі зручностями.

Єдиним конкурентом на тендері виступило ПП «Тіроль», яке у липні цього року отримало від Шевченківської райадміністрації підряд на будівництво на цій же вулиці, Богдана Хмельницького,  велодоріжки та скейт-парку за 2,4 млн грн.

Засновником приватного підприємства «Альфабудсервіс» є львів’янин Юрій Гонтар. Він неодноразово отримував замовлення від районних адміністрацій міста, при цьому «розігрував» тендери зі своїм партнером.

Наприклад, у липні 2014 року Гонтар отримав підряд на третину мільйона гривень від цієї ж Шевченківської райадміністрації на ремонт двох житлових будинків. Єдиним конкурентом на торгах тоді виступило ПП «Будкомплекс-Плюс», співзасновник якого Роман Шумило є партнером Гонтаря по підприємству «Захід УВТК».

Така ж схема була застосована і під час торгів у Залізничній адміністрації у жовтні 2014 року.