Львівські ветеринари купили вакцин від сказу на 18 мільйонів

09 Вересня 2015

Головне управління ветеринарної медицини в Львівській області за неконкурентною переговорною процедурою закупівлі замовило антирабічну вакцину для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин Brovarabies VRG на понад 18,2 млн грн у ТОВ «Укрветпромпостач». Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Загалом замовили 670 тис. доз. Вартість однієї дози складає 27,19 грн. У жовтні минулого року цю вакцину львів’яни замовляли у тієї ж фірми по 18,93 грн, а у квітні – по 16,77 грн. У 2013 році вона коштувала 11,88 грн, а у 2012-му — лише 9,78 грн.

Закупівлю здійснили за переговорною процедурою, оскільки «Укрветпромпостач» є єдиним виробником та постачальником в Україні вакцини на основі штаму V-RG.

Власниками ТОВ «Укрветпромпостач» є Віталій Троянський, Калина Кисельова, Ганна Гончарук, Світлана Залізняк, Ольга Косенко та Степан Вишневський.

«Укрветпромпостач» існує з 2001 року і весь цей час зареєстрована за тією ж адресою, де колись знаходилося однойменне державне підприємство «Укрветпромпостач» – в Броварах по вул. Будьонного, 23а.

Як з’ясували журналісти телепрограми «Наші гроші», свого часу «Укрветпромпостач» мала спільну адресу і телефони з ТОВ «Бровафарма». А екс-керівник «Бровафарми» Євген Дудко був прописаний в одній квартирі із колишньою співзасновницею «Укрветпромпостачу» Наталією Дудко. «Бровафарма» входить до корпорації «Укрзооветпромпостач». Нею нині керує Василь Лісовенко, який одночасно очолює громадську раду при Державній ветеринарній та фітосанітарній службі. А заступник Лісовенка – Павло Достоєвський – радник голови цієї служби, яка, власне, і керує ветеринарними управліннями, що закуповують вакцину «Укрветпромпостачу».