Бізнес-партнери “розвели” енергетиків на ремонт двох “вбитих” авто за 200 тисяч

08 Вересня 2015

ВП «Західна електроенергетична система» ДП «НЕК «Укренерго» замовив ремонт двох бригадних автомобілів УАЗ-2206 і ГАЗ-6611 у ТОВ «ТВП «Навантажувальні машини» за 211,6 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Капітальний ремонт УАЗу, рік випуску якого не вказано, коштуватиме майже 93,6 тис. грн. В автомобілі мають провести зварювальні та рихтувальні роботи кузова, зварять тріщини рами, замінять днище салону, настил підлоги, бокові елементи кузова, відремонтують обшивку салону, двері кузова та інше. Також проведуть антикорозійну обробку кузова і пофарбують його.

ГАЗ-6611, який випускали у (1985-1996 рр.) відремонтують за майже 118 тис. грн. За ці гроші відремонтують кабіну, замінять ущільнювачі вікон, завіси і замки дверей, передній та задній мости, ресори, гальмівні накладки, амортизатори, карданні вали, електропроводку, трубки в гальмівній системі, рульовий механізм, відновлять антикорозійне покриття, а також проведуть капітальний ремонт двигуна та коробки передач.

Власниками ТОВ «ТВП «Навантажувальні машини» є Юрій Кулик, Анатолій Мацько і Ярослав Олексів.

Кулик та Олексів також є співвласниками фірми ПП «Укрспецтехмаш» разом із Юрієм Муйлою, який володіє ПП «Ластінг» – єдиним конкурентом «ТВП «Навантажувальні машини» під час закупівель ремонту вищезгаданих автомобілів.

Контактний телефон ПП «Ластінг», який вказаний у Віснику держзакупівель (032 2956983), співпадає з телефоном ПП «Автотехпостач», яке належить вже згаданому Ярославу Олексіву.

ластінг

Окрім того, при пошуку ПП «Ластінг» в інтернеті стало відомо про ще одну адресу фірми на вулиці Холодній, 38. Адреса «ТВП «Навантажувальні машини» – Холодна, 38А.