Колишні нотаріуси за місяць «закатають» 16 млн грн в міську вулицю у Бориславі

21 Липня 2015

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва Бориславської міської ради уклав угоду на ремонт вулиці Степана  Бандери за 16,5 млн грн з ПП «Бізнес Асістанс Україна», повідомляється у Віснику державних закупівель.

Вулиця Бандери сполучає Борислав з курортом Східниця і є в дуже поганому стані. Останній раз її частково ремонтували у 2010 році, проте роботи так і не завершили, оскільки фінансування з державного бюджету не надійшло. Фірма-підрядник, яка почала виконувати роботи, отримала кошти лише через суд. Чергова обіцянка про виділення коштів з бюджету на ремонт дороги була у 2013 року.

Цього розу тендер відбувся 24 червня 2015 року. І вже 15 липня фірма-переможець приступила до виконання робіт. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.  Вона також заявила, що вже до 15 серпня підприємство завершить роботи.

Засновником та директором «Бізнес Асістанс Україна» є Ірина Добуш. Це підприємство, за даними Вісника державних закупівель, з часу свого заснування у 2010 році стало переможцем лише трьох, враховуючи даний, державних тендерів на ремонт доріг. Крім того, ще два роки тому займалось нотаріальною діяльністю (діяльність у сфері права) та мало статутний фонд 1200 грн.

Фірма завжди змагалась лише з одним конкурентом. Раніше це було ТОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» колишнього чиновника ЛОДА Валерія Потюка. Тепер це ТОВ «Б.К. Будпрестиж», яке запропонувало ціну більшу на 10 млн грн.