ДТЕК Ахметова закупив у комбінату Тарути сталевих куль на 39 млн грн

29 Травня 2015

ПАТ «ДТЕК Західенерго» результатами відкритих торгів уклало угоди на постачання сталевих молольних куль на загальну суму 39,35 млн грн з ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського». Повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно з документацією конкурсних торгів, підприємство закупило 2036 тон сталевих куль для кульових млинів для трьох ТЕС: Бурштинської, Ладижинської та Добротвірської.  Вартість однієї тонни товару 16,11 тис грн.

Основним акціонером ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» є корпорація «Індустріальна Спілка Донбасу» Сергія Тарути.

Конкурентами на торгах виступила кримське ТОВ «Фірма «Гермес-1» та київська фірма «Торгівельна компанія «Енергостіл».

Фірма «Гермес-1» відома тим, що останні кілька років активно «розігрувала» тендери від енергетичних компаній разом з підприємством колишнього мера міста Судак. Як повідомляють «Наші гроші» за останні шість років підприємство виграло тендерів на 256,79 млн грн.

«Торгівельна компанія «Енергостіл» зареєстрована лише у липні 2014 на мешканку Донецька Людмилу Кравець.  Цікаво, що існує майже однойменне підприємство в Донецьку: Торгівельний дім «Енергостіл», яке належить Олегу Дегтерьову, яке також активно вигравало на торгах – понад 80 млн грн. за останні роки. До речі, директор в обох підприємств спільний – Ольга Задворна.