Маловідома фірма побудує каналізацію за майже 30 млн грн у родинному селі депутата Васюника

27 Січня 2015

Селищна рада смт. Великий Любінь (Городоцький район) акцептувала пропозицію ПП «Бакал – Мів» щодо будівництва каналізаційних мереж на суму 28,84 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За ці кошти планують каналізувати практично всі вулиці селища. Згідно з документацією  конкурсних торгів, каналізаційні колектори прокладуть на вулицях Львівській, Кам’янці, Оболонь, Ів.Франка, Олімпійській, Городоцький, Довбуша, Івасюка тощо.

Нагадаємо, у жовтні минулого року селищна рада вже проводила конкурс на закупівлю робіт з будівництво дощової та ливневої каналізації. Тоді угоду укладали з  ТОВ «Енергоресурс-Монтаж» на суму 11,3 млн грн.

Цього разу роботи виконає малоактивне на будівельному ринку підприємство, хоча воно було засновано ще у 2006 році. Вісник державних закупівель не містить інформації про виконання фірмою «Бакал-Мів» державних замовлень. За даними ЄДР, статутний фонд підприємства становить 100 грн. Його керівником з вересня 2014 року є Віталій Бутеленко, він же  засновник підприємства.

Населення Великого Любіня – 5050 осіб. У селищі розташовано один з старіших в Европі (з 1778 року) бальнеологічний і кардіологічний курорт, санаторій «Любінь великий». Основний лікувальний фактор — сірководнева вода.

Тут народились українські політики Іван та Ігор Васюники. Іван Васюник народний депутат від «Народного фронту».