Фірми з Одеси та Тернополя освоять 34 млн грн на ремонт львівських доріг

15 Жовтня 2014

Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала дві угоди на ремонт доріг Броди –Червоноград та Броди – Тернопіль на загальну суму 33,56 млн грн. Повідомляється у Віснику державних закупівель.

Ремонт автомобільної дороги державного значення Броди-Червоноград на двох ділянках у Львівській області – км 45+080 – км 49+080 та  км 49+460 – км 53+460 виконає одеська компанія «Автомагістраль-Південь» за 29,39 млн грн до кінця 2015 року.  Роботи передбачають, холодне фрезерування асфальтобетонного покриття, ямковий ремонт, влаштування вирівнювального шару асфальтобетонної суміші.

А тернопільське ТОВ «Техно-Буд-Центр» за 4, 17 млн грн відремонтує дорогу державного значення Броди-Тернопіль на ділянці км 0+000 – км 2+000. Тут окрім заміни покриття дороги передбачено улаштування узбіч та з’їздів.

Обидві фірми брали участь в обох конкурсах від Служби автомобільних доріг. Вони ж були і конкурентами один одного, оскільки на тендери подались лише по двоє учасників.

Як повідомляли «Н.Г.Львів», «Автомагістраль-Південь» у вересні цього року вже отримала підряд на ремонт цієї ж дороги, але на ділянці Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на суму 37,68 млн грн. За рейтингом 2012 року від журналу Forbes, підприємство посіло 3 місце серед найбільших підрядників «Укравтодору». Засновниками підприємства є мешканці Одеської області Валерій Коротков і Олег Наливанний.

ТОВ «Техно-Буд-Центр» власником якого є тернополянин Григорій Процик, за даними ВДЗ  також вже отримувала замовлення від Служби автомобільних доріг у Львівській області – ремонтувала дороги Золочів – Красне та Буськ-Вузлове, ділянку на трасі Львів-Тернопіль, та ряд доріг місцевого значення та комунальних.