Комунальний заклад Сокальської райради Львівської області “Сокальська центральна районна лікарня” акцептував пропозицію ТОВ ВП “ЗВЗ” у відкритих торгах на закупівлю кам’яного вугілля. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.
Ціна акцептованої пропозиції — 364 156 грн. Відтак, вартість однієї тонни вугілля газового фракцією 13-100 мм складатиме 1222 грн. Єдиний конкурент “ЗВЗ” – ТОВ “Вуглеторфзбагачення” пропонувало вугілля за ціною 1320 грн/т. Термін поставки вугілля – до кінця грудня цього року.
Власником ВП “ЗВЗ” є Богдан Голінчак. Фірма відома тим, що минулоріч перемогла у багатомільйонному тендері на постачання вугілля закладам області за рамковими угодами. У тендері участь брало 14 компаній, однак комітет з конкурсних торгів Департаменту ЖКГ ЛОДА акцептував пропозиції трьох “близьких” фірм: ТОВ ВП “ЗВЗ”, ТОВ “Галич сервіс автотранс” та приватного підприємця Оксани Кімаковської, які пропонували вугілля за найвищими цінами.
Згідно з відповіддю Держфінінспекції у Львівській області, яка проводила перевірку даного тендеру, комітет з конкурсних торгів Департаменту ЖКГ ЛОДА повинен був відхилити пропозиції ТОВ “Галич сервіс автотранс” та приватного підприємця Оксани Кімаковської через їх невідповідність вимогам документації торгів, однак не відхилив, допустив до участі й акцептував їх пропозиції. Перевіркою також встановлено, що в діях “ЗВЗ”, Кімаковської та “Галич сервіс автотрансу” “виявлено ознаки, що можуть вказувати на існування узгоджених дій між учасниками закупівлі”.
У червні цього року Львівське територіальне відділення АМКУ повідомляло редакцію “Н.Г. Львів”, що розпочало розгляд справи за виявленими ознаками порушення законодавства у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, шляхом спотворення результатів торгів учасниками закупівлі ТОВ “Галич сервіс автотранс” та ТОВ ВП “ЗВЗ”.
Як повідомляли “Н.Г. Львів”, слідчий відділ УСБУ у Львівській області замовляв вимірювання показників якості вугілля, яке “ЗВЗ” постачало за тендером у 2012 році у Жовківський район. Згідно з офіційними даними вимірювальної лабораторії, показники зольності та фракції поставленого вугілля суттєво відрізнялися від показників, передбачених Держстандартом та обумовлених в договорі.