Люди Королевської отримають 71 млн грн за збагачення вугілля

17 Липня 2014

ДП «Львіввугілля» за неконкурентною процедурою закупівлі в одного учасника замовило збагачення рядового вугілля у ПАТ «Львівська вугільна компанія» за 71,1 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Збагачувати будуть 1 млн 580 тис. тонн вугілля. Вартість збагачення 1 т рядового вугілля складатиме 45 грн.

В обґрунтуванні закупівлі вказано, що «Львівська вугільна компанія» – єдине підприємство Західної України, яке здійснює збагачення рядового вугілля. Подібного профілю роботи підприємства розташовані на сході України і доставка вугілля до них у рази підвищує затрати на збагачення однієї тонни. Також «Львіввугілля» відміняло відкриті торги через недостатню кількість учасників.

Згідно з даними SMIDA за 4 квартал 2013 року, майже 37,6 % акцій ПАТ «Львівська вугільна компанія» належить регіональному відділенню Фонду державного майна України по Львівській області. 23% належить луганському ТОВ «Іфорас» (засновник Тетяна Літвінова), майже 22,8% – ТОВ «Вантажно-транспортне управління» з Луганська (засновник Віктор Ільїчов).

Ще майже 11,7%  ПАТ «Львівська вугільна компанія» зареєстровані на ТОВ «Асп трейд груп», де засновниками вказано Олексія Серединського та Сергія Артухова, перший із яких був уповноваженою особою партії Наталії Королевської «Україна – Вперед!», другий – членом окружної виборчої комісії від тієї ж партії (вподальшому замінений) на виборах 2012 року.