Колишня фірма чоловіка Подляшецької отримала 4 мільйони на дорогу

23 Червня 2014

«Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України 13 червня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж» на будівництво внутрішнього проїзду від автодороги Н-13 до нульового пікету. Вартість угоди складає 3,66 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші” .

Йдеться про будівництво проїзду в с.Яворів Львівської області, де розміщується «Західний реабілітаційно-спортивний центр».

Передбачено земляні роботи, укладання трубопроводів, влаштування покриттів дороги зі щебеню і викладання бетонною плиткою тротуару, встановлення дорожніх знаків, монтаж електроосвітлення проїзду. Також договір включає роботи по зведенню будинку охорони, влаштування внутрішнього опорядження, прокладання побутових мереж та ін.

«Будівельна компанія «Буд Електро Монтаж» сьогодні записана на Софію Коваль, Павла і Віктора Лозюків.

Раніше власниками цієї фірми були Юрій Коць і Костянтин Подляшецький, чоловік Емілії Подляшецької, колишнього депутата Львівської облради (2006-2010 рр.), заступник львівської організації партії «Єдиний центр». Юрій Коць працював директором ПП «Мед Ем», коли власником там була Подляшецька. Пізніше фірму повністю переоформили на Юрія Коця.

До початку 2011 року Подляшецька була помічником нардепа Оксани Білозір. Також у 2011 році вона очолювала Державну службу з лікарських засобів у Львівській області. За даними ЗМІ, під час її перебування на останній посаді її спіймали на хабарі. До кінця року з цієї посади вона була звільнена і отримала умовний термін.