Личаківський райвідділ заплатить «Львівобленерго» за самовільне підключення до електромережі

18 Червня 2014

Личаківський райвідділ міліції заплатить «Львівобленерго» 1,8 тис.грн за самовільне підключення електроустановок до електричної мережі у відділку на Пасічній. Про це повідомляється у Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи стало відомо, що в угоді про постачання електричної енергії та надання доступу до місцевої електромережі  між ВАТ «Львівобленерго» та  Личаківським  районним відділом УМВСУ у Львівській області, відсутнє приміщення на Пасічній. Відтак, було складене акт про порушення та самовільне підключення. Вартість недорахованої спожитої електроенергії становить 1884,35 грн. Крім того Личаківський райвідділ сплатить судовий збір, розміром 1 827 грн.

Це вже не перший випадок самовільного підключення правоохоронців до мережі «Львівобленерго». Як повідомляли «Н.Г.Львів», минулого року енергетики звинуватили Шевченківський райвідділ міліції у самовільному підключенні у приміщенні паспортного відділення вулиці Донецькій, 3. Тоді нарахували суттєво більший штраф – 160 тис грн.