Адвокат судді Зварича не заплатив місту інвестиційний внесок

05 Березня 2014

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з ТОВ “Юридичне агентство “Статус-КВО” на користь департаменту економічної політики Львівської міської ради 60,3 тис. грн боргу. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, у 2009 році між департаментом міськради та Спільним українсько-болгарським підприємством у формі Закритого акціонерного товариства “ЮКОН” (правонаступником якого є “Юридичне агентство “Статус-КВО”) укладено договір про сплату інвестиційного внеску. В даному договорі сторони погодили умови проектування і реконструкції підземного переходу (з влаштуванням об’єктів торгівлі) із зупинкою громадського транспорту на вул. Героїв УПА, 73 без зміни функціонального призначення.

“Юкон” зобов’язалося сплатити кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Львова в сумі 85,3 тис. грн, однак перерахував лише 25 тис. грн.

Основним власником ТОВ “Юридичне агентство “Статус-КВО” є Володимир Косенко (80% статутного фонду), відомий як адвокат Ігоря Зварича. Саме у нього суддя Зварич нібито позичив 1,9 млн доларів США. У кінці 2008 році Косенка затримували за підозрою у розкраданні майна в особливо великих розмірах. Утім скоро він вийшов на волю.