Інвалідам війни та репресованим купили задорогого масла

14 Лютого 2014

Комунальний заклад Львівської облради “Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи” за результатами відкритих торгів замовив 4500 кг вершкового масла за 359,1 тис. грн у ПАТ “Галичина”. Про це повідомляється у Віснику держзакупівель.

Вартість одного кілограму масла не менше 72,6 % жирності складатиме 79,8 грн. Згідно з моніторингом цін на соціально значущі товари, який проводить Мінекономрозвитку станом на 10 лютого 2014 року, середня ціна на один кілограм масла такої жирності у Львівській області становила лише 65,96 грн. Різниця на одному кілограмові становить майже 14 грн.

Найдешевша пропозиція на торгах належала підприємцю Ігорю Максимовичу з Нового Роздолу, який пропонував масло по 42,98 грн/кг. Утім вона була відхилена, оскільки він погано підготував документи. Зокрема, подав ціну з ПДВ, хоча являється платником єдиного податку, не подав копії звіту про рух грошових коштів, гарантійний лист, оригінал листа від виробника, довідку Мін’юсту та інше.

Для порівняння, кілька днів тому відділ освіти Мостиської РДА замовив вершкове масло по 51 грн/кг (жирність не вказано), відділ освіти Жидачівської РДА – по 60 грн/кг (жирністю не менше 72%), відділ освіти Червоноградської міськради — по 53 грн/кг (жирністю 72,5%).

Згідно з даними SMIDA за другий квартал 2013 року, 100% акцій ПАТ “Галичина” належить кіпрській компанії з обмеженою відповідальністю “Бросмонт Холдінгс Лімітед”.