“Львівобленерго” застрахується від пожежі та блискавок за 30 мільйонів

06 Лютого 2014

ПАТ “Львівобленерго” обрало ПАТ “Страхова компанія “Каштан” для страхування майна від пожежі та інших небезпек від квітня цього року до жовтня 2015 року. Сума договору – 30 млн 12 тис. грн. Відповідний акцепт опубліковано у Віснику державних закупівель.

Окрім “Каштану” участь у відкритих торгах брало ТДВ “Страхова компанія “Прогрес”. Утім її послуги обійшлися би обленерго у майже 32,9 млн грн.

Під застрахованим майном маються на увазі лінії електропередач, виробниче обладнання, орендоване майно. Згідно з ДКТ, франшиза для всіх об’єктів страхування повинна складати 0,5%, окрім орендованого майна, для якого вимагався 1%.

Загалом страхування покриває пожежі, удари блискавки, вибухи, осідання ґрунту, буревії, град та інше.

ПАТ “Львівобленерго” належить групі кіпрських офшорів, які контролюються групами Ігоря Коломойського та Костянтина Григоришина. Основними власниками ПАТ “Страхова компанія “Каштан” (згідно SMIDA за 2012 рік) є Ростислав Захаркiв (31,45%) та Ніна Мотрук (68,05%). До правління компанії входить Дмитро Мотрук, який раніше був заступником голови правління банку “Біг енергія”, що належав Костянтину Григоришину.

Минулого року ПАТ “Львівобленерго” також користувалось страховими послугами СК “Каштан” – на 6 млн грн страхувало лінії електропередач, а на 20,7 млн грн – обладнання, автомобілі та працівників.