Банк відсудив у дружини Уварова більше двох мільйонів гривень

04 Лютого 2014

Господарський суд Львівської області вирішив стягнути з ПП “Паладіум Люкс” на користь ПАТ “Брокбізнесбанк” 1 млн грн заборгованості по кредиту, майже 862 тис. грн заборгованості по сплаті процентів, 221,8 тис. грн пені за несвоєчасне повернення кредиту, 176,5 тис. грн пені за несвоєчасну сплату процентів, 45,2 тис. грн судового збору. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

ПП “Паладіум Люкс” у 2007 році взяло один мільйон гривень кредиту у “Брокбізнесбанку” під 19% річних. Потім укладали додаткові договори, згідно з якими відсотки по кредиту спочатку зросли до 20-ти, а потім і до 22-ох. У 2009-му році також узгодили графік повернення кредиту, однак гроші назад банк так і не отримав.

Як вже повідомляли “Н.Г. Львів”, “Паладіум Люкс” намагалося у судовому порядку визнати цей кредитний договір недійсним, оскільки нібито директор фірми Тарновецький документ не підписував. Окрім того, фірма не отримувала ніяких коштів за кредитом. Утім факт отримання мільйону гривень було підтверджено випискою з банківського рахунку. Також з’ясувалося, що приватне підприємство не один раз сплачувало відсотки за користування кредитними коштами. Через ці факти суддя не знайшов причин визнавати договір недійсним.

Згідно з ЄДР, власником ПП “Паладіум Люкс” є Уляна Уварова, дружина Сергія Уварова, голови Винниківської міськради. Статутний фонд фірми становить лише 100 гривень.