Членство в асоціаціях минулого року коштувало Львову майже 300 тисяч гривень

30 Січня 2014

Минулого року членство Львова у різних міжміських асоціаціях коштувала міському бюджету 292,2 тис. грн. Про це йдеться у відповіді Львівської міської ради на запит «Н.Г. Львів» щодо закупівель без проведення конкурсу.

За участь у асоціації «Енергоефективні міста України» виконком ЛМР заплатив 29,9 тис. грн. Членство у Асоціації територіальних самоврядних громад Львівщини коштувало 45 тис. грн, а у ВАОМС ”Асоціація  міст України та громад” – 217,3 тис. грн.

Загальна сума усіх цих платежів майже на 100 тис. грн менша, ніж у 2012 році. Тоді за членство в цих асоціаціях Львів заплатив 398 тис. грн. Найбільше «подешевшала» Асоціація територіальних самоврядних громад Львівщини – зі 150 до 45 тис. грн.

Асоціація “Енергоефективні міста України” – це добровільне, недержавне, неприбуткове  об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях […] щодо ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів.

Асоціації територіальних самоврядних громад  Львівщини – об’єднання органів місцевого самоврядування громад міст–членів Асоціації міст України у Львівській області. Є самостійною організацією і водночас – структурним підрозділом АМУ. Членами є 40 міст і 5 селищ  Львівської області.

ВАОМС «Асоціація  міст України та громад» – добровільне об’єднання територіальних громад міст, селищ і сіл, для захисту своїх інтересів, поглиблення взаємодії та співпраці, обміну інноваційним досвідом управлінської діяльності. Створена у 1992 році, об’єднує 557 міст, селищ і сіл.