Освітяни в Сокалі купили курятину за ціною свинини

23 Січня 2014

Відділ освіти Сокальської райдержадміністрації Львівської області за результатами відкритих торгів замовив 17 263 кг охолодженого курячого філе на 750 тисяч гривень у ФОП Олени Мостенської. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Переможець торгів постачатиме філе у 63 навчальні заклади району до кінця року. Ціна одного закупленого кілограму курячого філе становить 43 грн 45 коп. Згідно з інформацією ринку “Шувар” за 23 січня 2014 року, середня ціна курячого філе становить 35 грн/кг, максимальна — 38 грн/кг. Натомість за закупівельними цінами освітян можна придбати свинину: шинку за 43 грн/кг, лопатку без кістки – по 41 грн/грн. 

Після публікації до редакції “Н.Г. Львів” звернувся начальник відділу освіти РДА пан Монастирський, який запевнив, що в “угоді з переможцем тендерних торгів на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №1549/0/5-08 від 23 грудня 2008 та №879 від 28 жовтня 2004 року передбачається пункт, яким щомісячно коригується ціна того чи іншого продукту протягом року. За основу береться моніторинг Головного управління статистики у Львівській області і застосовується надбавка 15%, яка враховує транспортні, адміністративні та інші витрати підприємця на продукти харчування. Враховуючи віддаленість району від обласного центру, загальна протяжність маршруту доставки продуктів з обласного центру до найбільше відділеної школи сягає 160 км, а протяжність між крайніми ЗНЗ району сягає 110 км. Крім того, продукти перефасовують на складах підприємця у м. Червоноград для кожної школи згідно із замовленням”.