Колишнього сільського голову Скнилова визнали винним у незаконній передачі землі

22 Січня 2014

Пустомитівський районний суд Львівської області призначив колишньому сільському голові Скнилова покарання у вигляді 5-ти років позбавлення волі, однак на підставі ст.75 КК України був звільнений від відбування цього покарання, отримавши іспитовий строк три роки. Окрім того, він має сплатити 8,3 тис. грн за проведення експертних досліджень.

Сільський голова визнав свою вину у тому, що підробив рішення сесії Скнилівської сільської ради Пустомитівського району №70 від 25 березня 2004 року “Про виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних житлових будинків”. Згідно з ним, приватній особі безкоштовно було передано у приватну власність земельну ділянку площею 0,1368 га для будівництва житлового будинку. Ринкова вартість землі становить майже 43,9 тис. грн.

У тесті вироку вказано, що у вчиненому голова щиро розкаявся і просить суд його суворо не карати. Суддя звільнив його від відбування основного покарання, надавши три роки іспитового строку, якщо він протягом нього не вчинить нового злочину, не виїжджатиме за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомлятиме про зміну місця проживання та праці, періодично з’являтиметься для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.