Улюблена фірма львівської мерії за минулий рік заробила на хворих та дітях удвічі більше, ніж у перший рік свого існування

16 Січня 2014

Приватне підприємство «Гранд Еліт Продукт», яке вже другий рік поспіль є найбільшим постачальником продуктів для відділів освіти Львівської міської ради та міських комунальних лікарень, за минулий рік отримало з місцевих та державного бюджетів 10,5 млн грн.

Діяльність цього підприємства зацікавила «Н.Г. Львів» ще минулого року. Фірма, яка була створена у листопаді 2011 року 26-річною мешканкою села Великі Грибовичі (Жовківський район) Боженою Дроздою, лише через місяць від початку діяльності стала одним з основних постачальників продуктів для структур мерії. До кінця 2012 року підприємство отримало від міської влади Львова замовлень на суму 4,3 мільйони гривень. Власниця фірми виявилась людиною максимально непублічною.

Протягом 2013 року ПП «Гранд Еліт Продукт» лише через закупівлі  без застосування тендерних процедур, які проводила Львівська міська рада та її структурні підрозділи, отримало з міського бюджету 1,8 млн грн. Ще на 8,7 млн грн підприємство перемогло у тендерах, здебільшого, від міських відділів освіти та комунальних лікарень.

Щоправда, підприємство змінило господаря. Згідно з даними Єдиного державного реєстру, з 5 серпня 2013 року засновником та керівником фірми є Оксана Лукаш. Вона, як і попередня власниця, надзвичайно непублічна особа. Вдалось знайти єдину згадку про людину з таким прізвищем, ім’ям та по-батькові – резюме на сайті пошуку роботи, розміщене у квітні 2013 року. Роботу шукає бухгалтер з досвідом роботи на фірмі, яка займається гуртовим продажем продуктів харчування.