Власник аквапарку «Пляж» віддасть банку приміщення у центрі Львова

25 Грудня 2013

Львівський апеляційний господарський суд відхилив скаргу ТОВ «Компанія «Грифон» і залишив в силі рішення суду першої інстанції, згідно з яким товариство зобов’язане віддати приміщення магазину-салону площею 263,2 кв.м на проспекті Шевченка, 5 банку «Форум» у якості погашення заборгованості за кредитом, наданим на реконструкцію аквапарку «Пляж».

Співвласником ТОВ «Компанія «Грифон» є Олег Верлінський, який також є головою правління ПАТ «Комплекс видів спорту», компанії, що управляє аквапарком «Пляж». Як повідомляли “Н.Г. Львів”, у 2007 році підприємство заставило свою нерухомість у якості забезпечення виконання зобов’язань за договором про надання кредитної лінії у розмірі 1,4 млн доларів США для реконструкції аквапарку. Спочатку банк «Форум» уклав кредитний договір з ТОВ «Виробниче підприємство «Галтрансрембуд», а у 2010 році зобов’язання по кредиту перевели на ЗАТ «Комплекс водних видів спорту». Тоді ж заборгованість була переведена в національну валюту і встановлено її розмір у сумі 22 млн 663 тис. грн. Термін кредитування закінчився у березні 2011 року.

Згідно з матеріалами рішення Господарського суду, заборгованість ЗАТ «КВВС» перед банком становить 26,3 млн грн. Приміщення на проспекті Шевченка є забезпеченням кредитного договору, тому суд вирішив, що банк має право на отримання приміщення у якості погашення заборгованості. 17 грудня 2013 року Апеляційний суд залишив це рішення в силі. Проте підприємство має право оскаржити постанову у касаційному порядку.

Згідно з інформацією ресурсу SMIDA станом на 2012 рік офіційними власниками акцій ПАТ «Комплекс водних видів спорту» є  Анастасія Верлінська та Сергій Любомудров. Їм належить 40 та 60 відсотків акцій відповідно. Головою наглядової ради акціонерного товариства є депутат міської ради від ВО «Свобода» Андріан Гутник.