Дружина нардепа Кривецького знайшла спосіб не платити за оренду в Будинку офіцерів

03 Грудня 2013
кафе

Кафе на Театральній, 22 (maps.google.com.ua)

Господарський суд Львівської області відмовив у задоволенні позову львівського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері до ПП НВФ “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” про розірвання договору оренди та стягнення заборгованості у розмірі 59 тис. грн. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, у 2001 році ПП НФВ “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” взяло в оренду у Будинку офіцерів Західного оперативного командування нежитлові приміщення площею 170,3 кв. м на вулиці Театральній, 22 у Львові для розміщення кафе.

У 2009 року було змінено орендодавця. Будинок офіцерів замінили на КЕВ Львова та продовжено строк дії договору до кінця вересня 2014 року. Також повідомляється, що орендна плата становила 8783,47 грн на місяць, тобто лише 51,6 грн/кв. м.

Однак “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” станом на 10 вересня 2013 року заборгували майже 56 тис. грн (у тому ж числі 67,04 грн земельного податку). Прокуратура також нарахувала пеню та штраф.

Однак, як з’ясувалося, у 2009 році орендар надав підприємству дозвіл на проведення ремонту цього приміщення. Вартість виконаних робіт складає 393,5 тис. грн. Факт здійснення невід’ємних поліпшень підтверджується також аудиторським висновком.

Так як ремонт було зроблено на підставі дозволу, то “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс”, вказує суд, мають право понесені витрати зарахувати в рахунок орендної плати. З цією метою підприємство звернулося до КЕВ Львова із заявами 15 та 18 листопада 2013 року. Тобто вже під час розгляду справи в суді.

Власниками ПП НВФ “Інформаційні ділові системи та сервіс-плюс” є Вікторія Зелінська (25%), Ярослав Прокоп (25%) та Ольга Філатова-Кривецька (50%), дружина народного депутата України від ВО “Свобода” Ігоря Кривецького.