Дорогу, де раніше шляховиків запідозрили в розтраті, за 23 мільйони будуватимуть одесити

25 Листопада 2013

Служба автомобільних доріг у Львівській області 14 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Автомагістраль-Південь» будівництво автомобільної дороги місцевого значення Черляни – Братковичі. Вартість угоди складає 22,53 млн грн. Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням «Вісник державних закупівель».

Йдеться про будівництво дороги Черляни – Братковичі на ділянці км 7+590 – км 11+707. Роботи заплановані на 2013 – 2014 роки.

На дорозі розберуть старе покриття, прокладуть труби і кабелі, влаштують дренаж, зроблять нове дорожнє покриття, насиплять узбіччя, влаштують водоскиди, встановлять дорожні знаки, напрямні стовпчики і металеве огородження, зроблять розмітку.

Власником «Автомагістраль-Південь» є мешканці Одеської області Валерій Коротков і Олег Наливанний.

З моменту заснування «Вісника державних закупівель» у 2008 році «Автомагістраль-Південь» отримала підрядів на 1,77 млрд грн.

З 2008 року Служба автомобільних доріг у Львівській області провела тендери на ремонт дороги Черляни – Братковичі на суму 77,23 млн грн.

Єдиним конкурентом на торгах було ДП «Львівський облавтодор» з різницею пропозицій 0,4%.

До останньої закупівлі всі тендери на цей об’єкт вигравав ДП «Львівський облавтодор». У лютому 2013 року прес-служба Львівської прокуратури повідомила, що отримала доручення провести розслідування за фактом незаконного використання майже 200 тис грн. бюджетних коштів службовцями ДП «Львівський облавтодор» та Служби автомобільних доріг у Львівській області. Йшлося про кошти, виділені на будівництво автомобільної дороги місцевого значення Черляни – Братковичі.