Апеляційний суд не віддав Димінському стадіон «Сокіл» і виявив незаконний демонтаж міського майна

20 Листопада 2013

Львівський апеляційний господарський суд Львівської області відхилив скаргу ФК «Львів» і підтвердив право Львівської міської ради, в особі управління комунальної власності  розірвати договір оренди з футбольним клубом в односторонньому порядку. Повідомляється у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як вже повідомляли «Н.Г. Львів» в серпні 2013 року Господарський суд Львівської області дозволив Львівській міській раді розірвати в односторонньому порядку договір оренди нерухомого майна стадіону “Сокіл”, укладений між Управлінням комунальної власності департаменту економічної політики ЛМР та ТОВ “Футбольний клуб “Львів” у 2009 році терміном на 10 років. Передбачалось, що нежитлові приміщення стадіону на вул. Патона, 1, загальною площею 2 108,4 кв. м будуть використовуватися для організації діяльності та проведення навчально-тренувальних зборів і змагань. Проте, ще восени 2012 року працівники міськради під час перевірки побачили, що частина орендованих будівель демонтовано. В інші приміщення був відсутній доступ, бо були зачинені та із зовнішніх ознак тривалий час не використовувалися.

Ці факти підтвердились і під час розгляду апеляційної скарги. Тому суд постановив, що орендар використовує майно не за призначенням чим порушив умови договору найму, відтак орендодавець має право розірвати угоду в односторонньому порядку.

За даними Єдиного державного реєстру власником ФК «Львів» є компанія ”Інвестмент файненшіал менеджмент” (Віргінські острови). Ця компанія також є засновником ТОВ “Західна інформаційна корпорація”, яка володіє сайтом ZIK, що контролюється львівським бізнесменом і почесним президентом ще одного львівського футбольного клубу “Карпати”.