Для обласного телебачення купили ефірну апаратну. Однак і Димінському дали заробити

29 Жовтня 2013

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації за результатами відкритих торгів замовив апаратуру для записування та відтворювання звуку й зображення у ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Опта-Відео” за 1 млн 864,2 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Переможцем торгів мало стати ТОВ “ТВ Бокс” з пропозицією майже на 200 тис. грн дешевшою, однак воно відмовилося підписати договір про закупівлю. Відтак техніку для Львівської обласної державної телерадіокомпанії постачатиме “Опта-Відео”.

Телеканалу замовили цифрову центральну ефірну апаратну, яка обійшлася майже в 1 млн 350 тис. грн. Апаратна включатиме наступне обладнання: комутаційну матрицю, панель управління матрицею, ефірний мікшер, контрольні монітори для мультивьювера, конвертери, ефірний сервер та резервний, систему графічного оформлення ефіру, студійні аудіомонітори та інше. До вартості включено набір технологічних меблів, інсталяційні роботи та матеріали.

Ще майже 50 тис. грн коштуватимуть дві станції нелінійного монтажу з платою захвату відео. Накопичувач мережевий для збереження архівних відеоматеріалів обійдеться у 86 тис. грн, відеокамера для системи архівації кіноматеріалів (без об’єктиву) — 74,3 тис. грн, обладнання для забезпечення сурдоперекладу — 215,5 тис.грн, чотири блоки магнітних головок — 88,7 тис.грн.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, ЛОДТРК не мала власної ефірної апаратної і орендувала її у телеканалу ZIK Петра Димінського. Зокрема, у вересні цього року замовила 7258 годин послуг ефірної апаратної на майже 529,3 тис. грн.

Зазначимо, що оголошення про закупівлю обладнання було опубліковано 5 серпня цього року. Незважаючи на це 22 серпня ЛОДТРК підписала договір про оренду апаратної на рік вперед.