Дружина регіонала Ничипоренко стала власницею джерел в Східниці

ТОВ “Владо” за 245 тисяч гривень стало власником двох свердловин та чотирьох джерел унікальної лікувальної “Нафтусі” у курортному містечку Східниця на Львівщині. Про це сьогодні пише Ірина Юзик в газеті “Ратуша”.

Видання повідомляє, що ці шість об’єктів належали ПП “Перспектива”, яке нині є на стадії банкрутства і у якого вже давно не дійсна ліцензія на користування надрами. Майно цього підприємства описали, податкова наклала арешт. А приблизно місяць тому каптажні споруди (вмонтовані в гірські породи металеві трубки із захисними дашками) обласне управління юстиції виставило на продаж і таки продало за 245 тис. грн “Владо”.

За інформацією “Ратуші”, ТОВ “Владо” належить розкішний відпочинковий комплекс “Три сини і донька”, власником якого є Валентин Ничипоренко, народний депутат, член фракції Партії регіонів у Верховній Раді. Офіційним власником, за інформацією “Н.Г. Львів” згідно з ЄДРПОУ, була Олена Ничипоренко — дружина нардепа.

Східничани розповіли “Ратуші”, що “Владо” активно лобіював сільський голова Східниці Іван Піляк, який раніше був виконавчим директором у пансіонаті нардепа “Три сини і донька”. Раніше Іван Піляк казав, що для нього не принципово, хто буде інвестором. Мовляв, він підтримає будь-кого, хто вдихне життя в курорт. Натомість керівник КП «Східницькі джерела» Наталія Федьків стверджувала, що люди були б готові навіть самі фінансувати комунальне підприємство, але голова не дає можливості.