Дубневичі заплатять “Нафтогазу” півмільйона гривень

23 Вересня 2013

Господарський суд вирішив стягнути з ТОВ “Енергія-Новий Розділ” на користь ПАТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” 473,7 тис. грн. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, “Енергія-Новий Розділ” вчасно не розрахувалося за поставлений природний газ для виробництва теплової енергії. “Нафтогаз” нарахував до стягнення 547,4 тис. грн.

Але представник “Енергія-Новий Розділ” попросив зменшити розмір неустойки (штрафу, пені) та відтермінувати виконання рішення суду у даній справі на 6 місяців, адже ТОВ опинилося у критичній фінансово-економічній ситуації з незалежних від нього обставин, зокрема гроші боргує населення.

Суд частково пішов на поступки і зменшив розмір пені на 50%. Тому “Енергія-Новий Розділ” має заплатити 73,9 тис. грн пені, 29,5 тис. 3% річних, 19,8 тис. інфляційних втрат, 339,7 тис. штрафу та 10,7 тис. грн судового збору. У розстрочці виконання рішення суд відмовив.

Власниками ТОВ “Енергія-Новий Розділ” були міське державне комунальне підприємство “Розділтеплокомуненерго” (10%) та ТОВ “АПП “Львівське” Ярослава та Богдана Дубневичів (90%).