Сихівська РА “наїхала” на колишню фірму сина Павлюка через самовільно встановлені сходи

05 Вересня 2013

Господарський суд Львівської області зобов’язав ПП “СТО-ВП” демонтувати самочинно встановлені сходи до павільйону на проспекті Червоної Калини, 109 у Львові. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з рішенням суду, “СТО-ВП” має павільйон площею 56 кв.м, тобто МАФ, на який отримував дозволи ще у 2011 році. Сходи чиновники Сихівської РА помітили недавно, адже розпорядження про демонтаж датується 27 травня цього року.

Також у рішенні повідомляється, що 23 травня 2013 року адміністративною колегією при Сихівській РА винесено постанову про накладення адміністративного стягнення на директора ПП “СТО-ВП” за вчинене правопорушення, передбачене ст.152 КупАП (порушення норм і правил благоустрою). У постанові зазначено, що МАФ було самовільно розширено. Ця постанова так і не була оскаржена, і фірма заплатила 1,1 тис. грн адміністративного штрафу.

Утім підприємство так і не виконало вимоги щодо демонтажу сходів, тому адміністрація звернулася до суду. Суддя позов задовольнив повністю. А також вирішив стягнути зі “СТО-ВП” 1,2 тис. грн судового збору.

Як вже повідомляли “Н.Г. Львів”, співвласником ПП “СТО-ВП” був Назар Павлюк, син Василя Павлюка, секретаря Львівської міськради. На початку 2012 року він вийшов із числа власників.