Телеканал Димінського отримає півмільйона від державної ТРК

04 Вересня 2013

Львівська обласна державна телерадіокомпанія замовила у ТОВ Телерадіокомпанія “Міст ТБ” (телеканал ZIK) 7258 годин послуг ефірної апаратної. Сума договору — майже 529,3 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі “в одного учасника”. В обгрунтуванні сказано, що “Міст ТБ” у 2009 році увело в експлуатацію сучасну цифрову ефірну апаратну, яка територіально розміщена у приміщеннях апаратно-студійного комплексу ЛОДТРК. ЛОДТРК не має власної цифрової ефірної апаратної та не може самостійно забезпечити трансляцію телевізійної програми у відповідності до сучасних технічних вимог. У 2011-2012 роках саме “Міст ТБ” надавало послуги зі створення телевізійної програми на власному ефірному сервері та забезпечувало ії трансляцію. Відтак “відмова від укладання договору з телеканалом ZIK призведе до зриву виконання державного замовлення на розповсюдження телерадіопрограм у 2013 році, негативних соціальних наслідків”.

У 2012 році сума угоди з “Міст ТБ” становила 529,8 тис. грн, у 2011 році — 425,9 тис. грн. В усі роки вартість однієї години користування апаратною залишилася незмінною — 72,92 гривні.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, натомість ЛОДТРК у судовому порядку не змогла стягнути кошти з ZIKу за користування її апаратно-студійним комплексом АС-300, бо не заключила договору.

Основним власником “Міст ТБ” ТОВ “Західна інформаційна корпорація” Петра Димінського, якій належить 99% статутного капіталу. 1% статутного капіталу “Міст ТБ” належить офшорній компанії з Британських Віргінських Островів “Менділ Лімітед”. “Менділ” також належить 50% ТОВ “Клуб професійного футболу “Карпати”.

Медіахолдинг Димінського агресивно розвивається, зокрема, у телевізійному сегменті – за непідтвердженою офіційно інформацією, Петро Димінський висловив готовність вкласти $2 млн у розвиток телевиробництва у Києві. У холдингу також уже кілька років намагаються отримати FМ-частоту, однак наразі безуспішно.