Прокуратура відсудила у регіонала третину мільйона на користь міськради

29 Серпня 2013

Львівський апеляційний господарський суд постановив залишити у силі рішення суду першої інстанції про стягнення з ТОВ “Інтер-Лев” на користь Управління комунальної власності Львівської міськради 343,8 тис. грн заборгованості. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як вже повідомляли “Н.Г. Львів”, у березні 2006 року ТОВ “Інтер-Лев” взяло у міськради в оренду нежитлові приміщення за адресою вулиця Краківська, 5 загальною площею 150,5 м². Мова йде про 66,1 м² на першому поверсі та 84,4 м² – у підвалі.

В орендованих приміщеннях розпочали реконструкцію без усіх відповідних погоджень. У 2007 році Галицька районна адміністрація прийняла розпорядження “Про реконструкцію нежитлових приміщень першого поверху та підвалу на вул. Краківській, 5 під кафе”, яким надано дозвіл ТОВ “Інтер-Лев” завершити самовільно розпочату реконструкцію за поданим ескізним проектом.

Внаслідок реконструкції площа приміщень зросла до 151,9 м², а всі поліпшення майна, здійснені товариством, оцінені експертом у 3 млн 23,5 тис. грн (майно подорожчало на 74,3%). Відтак “Інтер-Лев” у судовому порядку домоглося визнання за собою права власності на 74,3% площі — це приблизно 112,9 м².

У суді прокурор Личаківського району Львова в інтересах управління міськради просив стягнути з “Інтер-Лев” кошти за фактичне користування нежитловими приміщеннями, які товариство отримало в оренду, в період з 01 травня 2011 року до 01 січня 2012 року. Адже станом на 28 листопада 2012 року були відсутні докази щодо оформлення за компанією права власності на приміщення на вулиці Краківська, 5.

Таким чином, хоча міська рада і втратила нерухомість у центрі міста, прокурор у судовому порядку домігся стягнення 343,8 тис. грн за користування майном. Відповідна постанова набрала чинності, хоча ще може бути оскаржена в касаційному порядку.

По 15% у статутному фонді ТОВ “Інтер Лев” мають Елеонора Скибенко, Ірина Тушницька та Олена Кочарян. Найбільша частка, 55%, належить Миколі Кочаряну, голові Галицької районної в м. Львові організації Партії регіонів. За адресою вулиця Краківська, 5 у Львові є ресторан “Краківська брама”.