Рух в центрі міста обмежать за 500 тисяч гривень

15 Липня 2013

Заява міського голови Львова про те, що в серпні центр міста стане пішохідним, набирає більш матеріальних обрисів. Як повідомляється у Віснику державних закупівель, міське комунальне підприємство «Львівавтодор» закупило обмежувачі руху –  болларди для встановлення їх в центральній  частині міста. Міському бюджету комфорт пішоходів обійшовся у 479,5 тисяч гривень.

Боллард – протитаранна тумба,  призначена для запобігання несанкціонованому проїзду транспортних засобів на певну територію. Таких тумб у Львові встановлять  5 штук:

– вул.Руська в’їзд з вулиці Підвальної – 2;

– вул. П.Беринди в’їзд з проспекту Свободи – 2;

– вул. Л.Українки в’їзд з вулиці. Підвальної – 1.

Це вже друга спроба мерії закупити обладнання для  реалізації проекту «Закрита пішохідна зона у історичній частині м. Львова». Як повідомляли «Н.Г. Львів», ще у грудні минулого року КП «Львівавтодор» провело конкурс на закупівлю обладнання для обмеження руху в центральній частині міста. Тоді йшлося про суму у 860 тис. грн., яка включала в себе вартість боллардів та вартість двох автоматизованих парковок. Переможцем тендеру стало львівське підприємство «Абмеран», яке  повинно було обладнати дві парковки, на пл. Міцкевича та пл. Валовій, і встановити болларди. За словами Андрія Сторожука, начальник відділу державних закупівель ЛКП «Львівавтодор», фінансування під перший конкурс так і не надійшло. А от цього разу кошти є.

Встановлювати обмежувачі руху в місті буде харківське підприємство «Перипротект», яке вже працювало у Львові – під час підготовки до Євро 2012, фірма заробила тут майже 6 млн.грн. Воно перемогло єдиного конкурента львівське ТзОВ «Комфорт і безпека». Львів’яни запропонували свої послуги всього на 243 гривні дешевше.