Партнери братів Дубневичів “засвітилися” у базі власників та директорів офшорів

Міжнародний консорціум журналістів ICIJ опублікував у відкритому доступі базу даних власників та директорів офшорних фірм Сінгапуру та Британських Віргінських островів станом на 2010 рік. У списку опинилося шестеро львівян.

Зокрема, у базі є Ігор Каїнський – у ролі власника та директора Sogerd Limited (компанія зареєстрована у 2006 році). Каїнський відомий у Львові насамперед як співвласник ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Інтертерм”, яке у тендерах змагалося з “Корпорацією “КРТ” братів Дубневичів, створюючи ілюзію повноцінного конкурсу. Насправді Ігор Каїнський працював у структурах Дубневичів та був їх партнером.

Ще однією людиною, чиє ім’я пов’язане з братами Дубневичами, є Тарас Перепелиця. Людина з таким іменем стала директором у Creggan Company Limited, заснованій у 2003 році. За інформацією Forbes, Перепелиця очолював ЗАТ “Євротранс”, яке згодом перейменували в “Інтертранс”, а пізніше в “Інтертранс К”. Одним із першим засновників цієї компанії було “КРТ” і “Агропромислове підприємство “Львівське” Дубневичів.

Володимир Співак — ще одна людина з оточення Дубневичів. Він є директором та співвласником ТОВ “Енергія Консалтинг” – компанії-засновниці “Львівської газети”, яка знаходиться під впливом та контролем братів. Колись серед власників “Енергія Консалтинг” був той же Ігор Каїнський. Людина на ім’я Володимир Співак, згідно з базою даних офшорних фірм, є директором Atritec Company Inc. Власником цієї компанії та згаданої вище, Creggan Company Limited, вказано NZK Holding Limited.

Львів’янин Володимир Вашко у базі присутній як директор та власник Consulta Managers Inc. Він є співвласником кількох фірм в Україні, як от ТОВ “Пен Пен Україна” та ТОВ “Самета Україна”. Серед них жодної з львівською реєстрацією. Більше про нього нічого невідомо.

Також у списку є Наталя Данилко з Моршина у ролі директора та власника Letford Holdings Ltd та Олександр Романовський з села Борщовичі Львівської області — як власник Enfield Commerce Limited.

Загальний список з більш як 40 бізнесменів з України, яких зміг ідентифікувати “Forbes”.