Львівська влада втретє спробує реконструювати стадіон “Галичина” в Дрогобичі. Роботи замовили у місцевої фірми

25 Червня 2013

КП “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міськради Львівської області за результатами відкритих торгів замовила реконструкцію стадіону “Галичина” на вул. Спортивній, 2 Дрогобичі під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс першої черги, першого пускового комплексу. Роботи виконає ТОВ “Р.О.М.Б.” за 10 млн 690 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

На торгах пропозиція ТОВ “Р.О.М.Б” була найдешевшою. Ця фірма спочатку була зареєстрована у Червонограді, однак у 2012 році змінила прописку на Дрогобич. Власниками є четверо четрвоноградців: Олександр Бурич, Олександр Медведєв, Володимир Олійничок та Богдан Романів. Даний виграний ними тендер – перший для цієї компанії. Інформація про інші закупівлі у цієї фірми на сайті Віснику державних закупікель відсутня.

Це вже третій тендер на реконструкцію стадіону “Галичина”. Як відомо, стадіон “Галичина” готували до “Євро-2012”. Перший тендер відбувся у 2010 році. Роботи мало почати ТОВ “Укрдорпроект” за 2,2 млн грн. Загалом передбачали “освоїти” 61 млн грн. Утім наступний тендер у 2010 році вже відмінили. Від цього генпідрядника відмовилися через “недобросовісність”. У чому вона полягала — не повідомлялося.

На початку 2011-го ТОВ “Будівельне проектування та науковий консалтинг” перемогло у тендері на виготовлення робочої документації по об’єкту на 320 тис. грн. Через шість місяців провели вже другу закупівлю на реконструкцію стадіону (1-й пусковий комплекс). Цього разу за процедурою закупівлі в одного учасника. Київське ТОВ “Трест Промтехмонтаж-2” мало виконати роботи на 26 млн 582 тис. грн.

Утім компанія прострочила виконання робіт. У липні 2012 року Господарський суд міста Києва вирішив, що ТОВ “Трест Промтехмонтаж-2” має повернути 13 млн 252 тис. грн невикористаного авансового платежу на реконструкцію, а також 1 млн 861 тис. грн штрафу. Суд встановив, що товариству перерахували передоплату у розмірі 13,3 млн грн. “Трест Промтехмонтаж -2” за період дії договору виконав робіт на загальну суму 7,1 млн грн, які також були додатково оплачені. Виконали 37,5 % від загального обсягу робіт за договором.

Також під час ревізії виявили завищення вартості виконаних робіт на 491 тис. грн. Реконструкція стадіону “Трест Промтехмонтаж-2” також спричинила протести серед субпідрядників, з яким це ТОВ не розрахувалося за виконані роботі на об’єкті.

Попри те, що ця фірма на стадіоні виконала лише 37,5% від загального обсягу робіт, у лютому 2012 року міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський розповідав про 25% робіт, які залишилося доробити. Стадіон обіцяли відкрити 1 квітня, однак цього так і не сталося навіть на “Євро-2012”.

У вересні минулого року озвучили нову загальну вартість робіт, тепер у розмірі вже 69,7 млн грн.