Хокейний клуб «Леви» заборгував підприємцю з Новояворівська понад 100 тисяч гривень за харчування

23 Квітня 2013

Львівський апеляційний господарський суд 15 квітня 2013 року підтвердив заборгованість хокейного клубу «Леви» перед підприємцем з Новояворівська і зобов’язав клуб виплатити 102 479 гривень. Заборгував клуб за харчування хокеїстів.

Апеляцію представники клуба подали на рішення Господарського суду від 21 грудня 2012 року. Свої вимоги вони обґрунтовували тим, що позивач не застосував досудове врегулювання спору, не надсилав до клуба жодних претензій про погашення заборгованості за договором про організацію харчування учасників хокейної команди.

Договір з командою  було укладено 5 вересня 2011 року. З того часу, в новояворівському кафе-барі «Лаванда», хокеїсти наїли на суму 365 220 грн. До речі, вартість меню денного харчування одного спортсмена становила не більше 70 гривень, лише в січні 2012 року, цю суму підняли до 90 грн в місяць.

Клуб «Леви» було засновано 25 серпня 2011 року концерном «Львівський автобусний завод». У вересні команду пафосно представили місту. На презентації були присутні міський голова Львова Андрій Садовий та Михайло Цимбалюк, на той час голова Львівської обласної адміністрації та Маркіян Лубківський, директор Євро 2012. На питання про інвестиції в розвиток клубу, тоді голова спостережної ради ЛАЗу Ігор Чуркін заявив, що мінімальний бюджет професійної хокейної команди становить 300 тис. доларів,  однак реально він буде вдвічі-втричі більшим.